Director of the Yerevan Education and Research Institute

 Саак Меружанович Гудратян


Наукова ступінь: кандидат економічних наук

Вчене звання: доцент 


Трудова діяльність:

1991-1997рр. Генеральний директор малого підприємства «Гудес».

1997-2000рр. Радник губернатора Чернівецької облдержадміністрації

2000-2001рр. Помічник- консультант голови комітету з науки і освіти Верховної Ради України.

2001р.  Директор Єреванського навчально-наукового інституту Тернопільського національного економічного університету.

Президент і Уряд України високо оцінили заслуги директора Єреванського навчально-наукового інституту ТНЕУ Гудратяна Саака Меружановича в становленні і розвитку інституту.

За особистий внесок у співпрацю в сфері освіти між Україною та Вірменією Гудратян С.М. був нагороджений:

2002р., жовтень – Президентом України Кучмою Л.Д. Почесною грамотою «За плідну роботу на благо розвитку україно-вірменського співробітництва в галузі освіти.»

2002р., листопад – Міністром освіти і науки України Кременем В.Г. Золотою медаллю “Відмінник освіти України”.

2004р., травень – Наказом ректора ТНЕУ оголошено подяку “З нагоди першого випуску фахівців, підготовлених Єреванським навчально-науковим інститутом, за високопрофесійну і сумлінну працю.”

2005р. – Міністром освіти і науки України Ніколаєнко С.М. Почесною грамотою “За особистий внесок у розвиток співробітництва в галузі освіти між Україною та Республікою Вірменія.”

2007р., жовтень – Міністром освіти і науки України Ніколаєнко С.М. знаком “Петро Могили” – за значні досягнення в реалізації державної політики в галузі національної освіти, успіхи в організації навчального процесу і особистий внесок у розвиток вищої освіти.

2010р., жовтень – Членами організації “Trade Leader’s Club” Єреванський навчально-науковому інституту в м. Женева (Швейцарія) присуджена особлива нагорода – “Міжнародний Знак Якості Нового Тисячоліття”, а ректору інституту Гудратяну С.М., як вмілому і професійному керівникові – Золота медаль.

2011р., червень – Наказом ректора ТНЕУ Почесною Грамотою “З нагоди десятиріччя з дня відкриття Єреванського навчально-наукового інституту ТНЕУ за значний внесок у справу зміцнення україно-вірменських відносин, сумлінну працю, професіоналізм, впровадження сучасних методів навчання, плідну науково-методичну діяльність”.

2014р., жовтень – У жовтні директору Єреванського навчально-наукового інституту ТНЕУ Гудратяну Сааку Меружановичу від проекту Research Centre Europe Business Assembly (Європейська Бізнес Асамблея), Oxford, UK надійшло запрошення на Різдвяний церемоніальний раут у Відні (29-31 грудня 2014 року) як лауреата Міжнародної Нагороди І ступеня «Свята Софія».

2016р., липень – Наказом міністра освіти і науки Республіки Вірменії “За внесок в галузі освіти і науки та з нагоди 15-річчя Єреванського навчально-наукового інституту Тернопільського національного економічного університету нагородити директора інституту Саака Меружановича Гудратя вищою нагородою Міністерства освіти і науки Республіки Вірменії «Золотою пам’ятною медаллю»”.

2016р., жовтень – 2 жовтня 2016 року Указом Президента України Порошенко Петрa Олексійовича з нагоди Дня працівників освіти України за вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм Присвоєно вища державна нагорода України в галузі освіти почесне звання “ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ”.Про інститут

 Єреванська філія Тернопільського національного економічного університету заснована у 2001 році. За роки роботи досягнуто багато. Тут створені всі необхідні умови для ефективної організації навчального процесу: відремонтовані та обладнані аудиторії, оснащені сучасними комп'ютерами лабораторії. У філії працює висококваліфікований професорсько-викладацький колектив.

 

Значна увага приділяється навчально-виховній роботі зі студентами. За кожною групою закріплений куратор. Організовуються святкування, проводяться зустрічі з ветеранами, організовуються вечори поезії, присвячені творчості Тараса Шевченка, Лесі Українки, Єгіше Чаренца, також відзначається день пам'яті жертвам Голодомору і Геноциду вірменів. Почесними гостями свят є Міністр закордонних справ України, Посол та співробітники Посольства України у Вірменії.

 

Україно-Вірменські міждержавні відносини передбачають співпрацю в галузі освіти. Єреванська філія Тернопільського національного економічного університету стала першим вищим навчальним закладом України на Південному Кавказі та за 10 років успішної діяльності зайняла гідне місце у рейтингу кращих ВНЗ Вірменії і отримала широке визнання як серед української, так і серед вірменської громадськості.

 

Філія поступово стає одним з осередків української культури у Вірменії, де разом, розділяючи радощі і труднощі, навчаються українці і вірмени. 

 

В університеті вивчаються різні мови: російська, українська, англійська, організовуються підготовчі курси з таких дисциплін: англійська мова, математика, економічна географія, інформатика.

 

Навчання студентів проводить висококваліфікований професорсько-викладацький колектив, членами якого є: 4 доктори наук, професори та 31 кандидат наук, доцент.

 

При кафедрі гуманітарних дисциплін відкрита секція з вивчення економічних, історико-культурних зв'язків України та Вірменії. Секцію очолює доцент філії Г.О. Караханян. Планується створення освітнього і культурного центру України у Вірменії.

 

Викладачі кафедр є авторами монографій, наукових статей, підручників і навчально-методичних посібників.


Запрошуємо Вас до Єреванської філії Тернопільського національного економічного університету!

 

У філії здійснюється підготовка фахівців на денній та заочній формах навчання за наступними спеціальностями та спеціалізаціями:

1. Міжнародна економіка;

2. Фінанси і кредит (банківська справа);

3. Фінанси і кредит (митна справа);

4. Фінанси і кредит (страхова справа);

5. Oблік і аудит (правове забезпечення господарської діяльності);

6. Комп'ютерні системи та мережі.

 

В університеті діє двоступенева система навчання.

• Бакалавр – денна та заочна форма навчання – 4 роки;

• Магістр – денна форма навчання – 1 рік.

Для абітурієнтів у філії організовуються підготовчі курси з англійської мови, математики, географії та інформатики.

 

У філії відкрито відділення підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» (денна форма навчання) за наступними спеціальностями:

• Бухгалтерський облік;

• Комп'ютерні системи та мережі.

Тривалість навчання за спеціальністю:

• Бухгалтерський облік – 2 роки 10 місяців

• Комп'ютерні системи та мережі – 3 роки 10 місяців.

 

Прийом проводиться за результатами співбесіди на підставі свідоцтва про закінчення 9-го класу. Студенти, які здобули кваліфікацію молодшого спеціаліста, переводяться на 3-й курс відповідного факультету ТНЕУ.

 

Документи, необхідні для вступу до ВНЗ:

1. Заява;

2. Медична довідка (форма № 086);

3. Свідоцтво про освіту та його копія;

4. Паспорт або свідоцтво про народження і його копія;

5. 8 фотографій (розмір 3x4);

6. Військовий квиток або свідоцтво про приписку та його копія.

 

Адреса філії: Республіка Вірменія, м. Єреван, Аван, вул. Ачаряна, 31.

Телефон: (0037410) 61-22-02, 62-29-69, 61-30-10

Website: www.eftneu.am

E-mail: erfiltanx[at]yahoo.com