День пам’яті…

Дата: 28-11-2016, 15:31 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

У суботу, 26 листопада 2016 року,  працівники та студенти нопільського національного економічного університету взяли участь у Дні пам’яті жертв голодоморів.

На Театральному майдані Тернополя відбулися поминальні заходи за участю очільників області, міста, духовенства, громадськості. О 16.00 годині разом із загальнонаціональною хвилиною мовчання відбулася акція «Запали свічу». Студентська молодь і працівники університету долучили і свої свічки пам’яті до символічного палаючого хреста.

Після цього усі, хто був на майдані, пройшли жалобною ходою до пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 років, розташованого біля церкви Різдва Христового на вулиці Руській.

Біля пам’ятника відбулася поминальна відправа й запалення лампадок.

За сприяння Світового конгресу українців вшанування роковин Голодомору та сталінського терору відбулося у 32 країнах світу.