» » Різдвяні віншування та колядки від молоді факультету обліку і аудиту ТНЕУ

Різдвяні віншування та колядки від молоді факультету обліку і аудиту ТНЕУ

Дата: 23-12-2016, 14:45 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У період Новорічних і Різдвяних свят доброю традицією в українському народі є спів колядок і відтворення радісної новини народження маленького Ісусика у вертепі. Приємно, що молодь Тернопільського національного економічного університету зберігає добрі звичаї нашої країни.

Напередодні світлих свят Нового року і Різдва Христового юнаки та дівчата факультету обліку і аудиту ТНЕУ завітали до адміністрації вищого навчального закладу, щоб привітати дзвінкою колядою і щирими віншуваннями академічну спільноту.

Ректор університету, доктор економічних наук, професор Андрій Ігорович Крисоватий, подякувавши за приємний візит, привітав студентів з прийдешніми святами і побажав здійснення найзаповітніших мрій і бажань.

Дякуємо молоді ФОА за щирі вітання і бажаємо кожному щасливого Нового року і радісних Різдвяних свят!