» » Колектив нашого університету привітали колеги з ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського

Колектив нашого університету привітали колеги з ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського

Дата: 20-01-2017, 14:52 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

20 січня 2017 року до Тернопільського національного економічного університету зі щирими віншуваннями завітав колектив Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського на чолі з ректором Михайлом Михайловичем Кордою.

Милозвучне багатоголосся, дзвінкі колядки і щедрівки, побажання миру, добра, радості та благополуччя линули на адресу професорсько-викладацького колективу і студентства вищого навчального закладу.

Дякуємо нашим колегам за чудові вітання! Сподіваємося, що цей рік буде багатим на цікаві спільні проекти, ефективну роботу, нові ініціативи та здобутки в освітній і науковій сферах, а кожному із нас принесе затишок, натхнення і любов.