Святкові віншування від ТНЕУ

Дата: 20-01-2017, 16:02 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

20 січня 2017 року ректор Тернопільського національного економічного університету, доктор економічних наук, професор Андрій Ігорович Крисоватий разом із творчим колективом вищого навчального закладу завітали з святковими віншуваннями до партнерів, добрих друзів та колег ТНЕУ.

Милозвучні колядки та щедрівки, щирі вітання линули для колективів Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського (ректор М.М. Корда), Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні (головний лікар В.В. Шкробот), об'єднання «Тернопільгаз» (начальник О.І. Караванський).

Ректор ТНЕУ А. І. Крисоватий побажав колегам і партнерам міцного здоров'я, миру, добробуту і благополуччя у Новому 2017 році.