» » Студент ТНЕУ - переможець Регіонального турніру з греко-римської боротьби серед юнаків

Дата: 24-01-2017, 10:48 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У місті Косів Івано-Франківської області відбувся Регіональний турнір з греко-римської боротьби серед юнаків. У змаганнях взяли участь 120 спортсменів, які представляли три команди з Києва, Чернівців, команди з Івано-Франківської області та Тернополя.

В цих змаганнях успішно виступили вихованці Тернопільської КУ «ДЮСШ з греко-римської боротьби». Так, у своїх вагових категоріях тернополяни здобули п’ять золотих, одну срібну і одну бронзову нагороди.

Приємно відзначити, що серед переможців студент Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ Олег Дикий, який здобув перше місце у ваговій категорії 58 кг.

Вітаємо Олега й бажаємо йому нових спортивних здобутків, успіхів та перемог.