» » Відбудеться олімпіада зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування»!

Дата: 26-01-2017, 10:37 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

9 лютого 2017 року в ТНЕУ відбудеться перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» в ауд. 3104 (м. Тернопіль, вул. майдан Перемоги, 3, ІІІ корпус). Початок об 11.00 год.

Під час Олімпіади учасники виконуватимуть письмове завдання, яке складається з тестової та практичної частин:

– для освітнього ступеня «бакалавр» з дисциплін: «Менеджмент», «Операційний менеджмент», «Управління персоналом», «Стратегічне управління», «Управління інноваціями»;
– для освітнього ступеня «магістр» з дисциплін: «Менеджмент організації», «Фінансовий менеджмент», «Корпоративне управління», «Управління інноваціями», «Управління якістю».

Запрошуємо студентів 4-5 курсів взяти участь в Олімпіаді!
Бажаємо учасникам натхнення та творчих успіхів!