» » Стартувала 28 Всесвітня зимова Універсіада

Стартувала 28 Всесвітня зимова Універсіада

Дата: 31-01-2017, 14:11 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

29 січня 2017 року у м. Алмати (Республіка Казахстан) розпочалася 28 Всесвітня зимова Універсіада, яка на сьогодні є другим по значущості мультиспортивним змаганням після зимових Олімпійських ігор.

Змагання зібрали учасників з майже 60 країн світу: загалом понад 2 тисячі спортсменів-студентів, які змагатимуться за 80 комплектів медалей з 12 видів спорту. До офіційної делегації України увійшли 93 особи: 61 спортсмен, 18 тренерів та 14 членів штабу. Честь представляти нашу країну здобули п’ять студентів Тернопільського національного економічного університету: Кручова Марія (біатлон), Бригадир Роман (біатлон), Пасічник Віктор (лижне двоборство), Лебедик Андрій (фрістайл), Копчак Тетяна (фрістайл). Tакож членом офіційної делегації є ректор нашого університету Андрій Ігорович Крисоватий.

Двадцять п’ятого січня у столичному аеропорту «Бориспіль» відбулися урочисті проводи студентської збірної команди України. Проводжали делегацію та бажали її учасникам перемог перший заступник Міністра освіти і науки Володимир Ковтунець, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка та президент Спортивної студентської спілки України Василь Кремень.

Перший заступник Міністра освіти і науки зачитав вітальний лист Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, який, зокрема, побажав спортсменам успішно виконати почесну місію – гідно представити Україну на студентському спортивному форумі, що об’єднав талановиту спортивну молодь з усього світу.

Прибувши до Казахстану, ректор ТНЕУ разом зі студентами-спортсменами взяли участь у флешмобі 22PushUpChallege на підтримку ветеранів, які повернулися з зони бойових дій та розпочали підготовку до стартів.

Вже у другий змагальний день українські сноубордисти здобули дві медалі – срібну і бронзову. А наступного дня біатлоністка Надія Бєлкіна поповнила скарбничку нашої команди ще однією «бронзою».

Гості Універсіади приємно вражені гостинністю організаторів та дружньою атмосферою, яка панує на цьому святі спорту.

Змагання продовжуються і ми бажаємо нашим спортсменам нових успіхів і медальних здобутків.