» » Запрошуємо до участі у ІІ етапі олімпіади з дисципліни «Страхова справа»

Запрошуємо до участі у ІІ етапі олімпіади з дисципліни «Страхова справа»

Дата: 6-04-2017, 11:52 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 9.12.2016 р. № 1495 19-20 квітня 2017 р. у Тернопільському національному економічному університеті відбудеться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа».

Для участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа» від одного вищого навчального закладу запрошуються по 3 переможці першого етапу (студенти 3-5 курсів освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр», «спеціаліст» або «магістр»).

Другий етап Олімпіади передбачає виконання тестових завдань та завдань розрахунково-аналітичного характеру. Переможці ІІ етапу Олімпіади визначаються сумарною кількістю набраних балів за усіма видами завдань.

Анкети переможців першого етапу (додаток 1) і заявки на участь в Олімпіаді (додаток 2) просимо надсилати до 1 березня 2017 р. на електронну адресу: department.e.e.f.i@ukr.net або поштову адресу Оргкомітету: кафедра фінансів суб’єктів господарювання і страхування ТНЕУ, оргкомітет олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа», вул. Львівська, 11, м. Тернопіль, 46009. При поданні анкети прохання додатково вказати ПІП, посаду супроводжуючої особи (за умови приїзду).

Анкети, надіслані пізніше 1 березня 2017 року, Оргкомітетом розглядатися не будуть. Після отримання заявки електронною поштою на Вашу електронну адресу буде надіслане підтвердження про участь в Олімпіаді. Заявку та анкету на паперових носіях учасники Олімпіади надають особисто під час реєстрації. Учасникам олімпіади обов’язково необхідно мати при собі: паспорт, студентський квиток, посвідчення про відрядження.

Оргкомітет Олімпіади запрошує до співпраці. Вищі навчальні заклади до 20 лютого 2017 р. можуть подати пропозиції щодо включення науково-педагогічного працівника до складу журі. Умовами включення є: 1) компетенція викладача зі страхової справи; 2) звернення керівництва внз на адресу оргкомітету (електронну або поштову) про включення викладача у члени журі; 3) претендент на членство у журі до 20 лютого 2017 р. повинен надіслати на електронну адресу оргкомітету варіанти завдань (ретельно підготовлену одну задачу та 10 тестових завдань) з алгоритмами розв’язання.

Програмою Олімпіади передбачено:

19 квітня 2017 р. – день заїзду, реєстрація та поселення учасників Олімпіади; Олімпіада проводитиметься у два тури: у першому турі передбачено виконання тестових завдань з 11.00 год. до 13.00 год., у другому турі – вирішення розрахунково-аналітичних завдань з 14.00 год. до 17.00 год., закінчення – о 17.00 год. Результати олімпіади будуть оголошені 20 квітня 2017 р.

20 квітня 2017 р. – робота апеляційної комісії з 8.30 до 10.00 год., студентська конференція з 10.00 год., підведення підсумків і нагородження переможців з 13.30.

Реєстрація учасників 19 квітня 2017 р. з 8.30 до 10.00 год. проводитиметься у холі корпусу № 1 ТНЕУ, який знаходиться за адресою: м. Тернопіль, вул. Львівська, 11.
Проїзд до зупинки «Майдан Перемоги» (ТНЕУ)
            від залізничного вокзалу – тролейбусом № 11;
                                                       – маршрутними автобусами № 3, 15, 16, 27, 30;
від автовокзалу                – маршрутними автобусами № 5, 12, 28.

Проживання та харчування учасники Олімпіади оплачують за власний рахунок. Готель бронюється згідно з поданими заявками. Відшкодування витрат на відрядження здійснюється за рахунок вищих навчальних закладів, у яких навчаються учасники Олімпіади. Квитки на зворотну дорогу необхідно придбати заздалегідь самостійно.

Заступник голови оргкомітету – завідувач кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування ТНЕУ, д.е.н., професор – Ольга Володимирівна Кнейслер

Відповідальний секретар оргкомітету – доцент кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування ТНЕУ, к.е.н., доцент – Наталія Ігорівна Налукова. Довідки за телефоном: (097)-662-30-72

У рамках Олімпіади буде проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію студентів, аспірантів, молодих вчених «Страховий ринок України в умовах циклічності фінансово-економічних криз: оцінка тенденцій та перспективи розвитку» (додаток 3).

Тези надсилати на поштову адресу Оргкомітету: кафедра фінансів суб’єктів господарювання і страхування ТНЕУ, оргкомітет олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа», вул. Львівська, 11, м. Тернопіль, 46009 або на електронну пошту department.e.e.f.i@ukr.net до 1 квітня 2017 р.

Додаткову інформацію щодо конференції можна отримати за телефонами:
067-354-33-88 – Володимир Володимирович Костецький
067-102-11-44 – Галина Миронівна Кулина
067-352-26-85 – Тетяна Валеріївна Письменна
068-515-64-04 – Петро Михайлович Рендович

Найкращі доповіді учасників будуть відзначені нагородами Оргкомітету.

Додатки
Завантажити Переглянути онлайн