» » Відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит»

Дата: 13-02-2017, 12:25 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 9 грудня 2016 року № 1495 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 навчальному році» та з метою пошуку й підтримки обдарованої студентської молоді 8 лютого 2017 р. у Тернопільському національному економічному університеті відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит».

У заході взяли участь студенти четвертого та п’ятого курсів факультету обліку і аудиту, факультету аграрної економіки та менеджменту, Вінницького навчально-наукового інституту економіки ТНЕУ.

Під час олімпіади учасники розв’язували письмові практичні та тестові завдання з таких дисциплін: «Фінансовий облік», «Управлінський облік», «Аналіз господарської діяльності», «Аудит». При виконанні завдань учасники користувалися програмою для комп’ютерного тестування MyTest.

Переможцями олімпіади стали:
І місце – ПЕТРУЩАК Софія Мирославівна студентка групи ОП-42;
ІІ місце – ЛУКИНІВ Зоряна Володимирівна студентка групи ОБС-41;
ІІІ місце – КАЗЬМИРОВИЧ Тетяна Ярославівна студентка групи ОБС-41; РОМАНЮК Інна Анатоліївна студентка групи ОПДвнм-11.

Крім цього оргкомітет відзначив високий рівень підготовки до олімпіади та активну участь таких студентів:

ПУШКАР Михайло Романович студент групи ОКР-41
ДЗЕЦЬКО Аліна Олександрівна студентка групи ОКР-41
СЯМРО Лариса Йосипівна студентка групи ОБС-41
ЛЕВИЦЬКА Марія Миронівна студентка групи ОБС-41
ГАВРИЛЮК Лариса Леонідівна студентка групи ОБС-41
ФЕШ Микола Ігорович студент групи ОПЗм-12
РАДІВІЛОВА Галина Сергіївна студентка групи ОПЗ-41
ГУСАК Марія Василівна студентка групи ОБС-41
МИСЬКІВ Віталія Іванівна студентка групи ОКР-41
ЧОРНОУС Галина Іванівна студентка групи ОКР-41
ПАСТИР Ольга Ігорівна студентка групи ОПЗм-12
МАЛІЦЬКА Христина Андріївна студентка групи ОПЗм-11
МИСЬКІВ Михайло Володимирович студент групи ОП-42
ПЕТРОНЧАК Анна Петрівна студентка групи ОКР-41
ЛУКІЯН Віра Тарасівна студентка групи ОПЗ-41
ДЖЕРЕЛЕЙКО Тарас Віталійович студент групи ОБС-41

Усі учасники олімпіади отримали сертифікати.

Щиро вітаємо переможців та учасників олімпіади та бажаємо їм подальших успіхів!

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» відбудеться 12-14 квітня 2017 р. у Дніпропетровському університеті імені Альфреда Нобеля.