» » Вдалий дебют Анастасії Меркушиної на Чемпіонаті світу з біатлону

Вдалий дебют Анастасії Меркушиної на Чемпіонаті світу з біатлону

Дата: 13-02-2017, 14:06 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Дев’ятого лютого у австрійському місті Хохфільцен стартував Чемпіонат світу з біатлону.
Вперше на змаганнях такого рівня виборола право виступати студентка Тернопільського національного економічного університету Анастасія Меркушина, яка у цьому сезоні впевнено завоювала місце у збірній України.
І вже перші старти показали, що Анастасія підійшла у хорошій формі до головних змагань сезону.
У спринтерській гонці на 7.5 км наша землячка продемонструвала ідеальну стрільбу і зуміла посісти високе 10 місце. Проте вона не зупинилася на досягнутому і у гонці переслідуванні покращила свій результат, при точній і швидкій стрільбі посівши 8 місце. Варто зазначити, що результати тернополянки стали найкращими серед представників України.
Попереду біатлоністів ще чекають індивідуальна гонка, гонка з мас-стартом та естафети.
Щиро вітаємо нашу спортсменку з надзвичайно вдалим дебютом на змаганнях високого рівня і бажаємо успіхів під час наступних стартів.
Фото http://www.biathlon.com.ua/