» » Науковці ТНЕУ разом з учителями шкіл поговорять про проблеми освіти

Науковці ТНЕУ разом з учителями шкіл поговорять про проблеми освіти

Дата: 13-02-2017, 18:07 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Тернопільський національний економічний університет запрошує директорів шкіл, вчителів та учнів 10-11 класів Тернополя та Тернопільської області взяти участь у науково-практичній конференції «Освітній простір ХХІ століття: реалії, новації, перспективи», яка відбудеться 23 лютого 2017 року о 10.00 год.

Метою конференції є обговорення актуальних проблем розвитку сучасної освіти в контексті реалізації стратегії виховання конкурентоздатного фахівця, гармонійно розвиненої особистості, патріота України, яка реалізується у рамках співпраці школи з університетом.

Тематичні напрями роботи учасників конференції:
– Математика: вчора, сьогодні, завтра;
– Правова освіта – основа розвитку громадянського суспільства;
– Утвердження української мови як державної;
– «Історія України» у збереженні національної ідентичності;
– Географія: виклики сучасності;
– ІТ-індустрія – ІТ-освіта: розвиток та перспективи;
– Сучасні тенденції у сфері лінгвістики, мовної комунікації та методики викладання іноземних мов (State final exams (ZNO): effective preparation – Viktoriia Plishkova, MM Publications ELT Consultant in Ukraine (м. Київ), Cambridge Exams: FCE, CAE, CELTA - Certificates for Life – Наталія Дячук, Агенція іноземних мов Наталії Дячук «Руна» (м. Львів);
– Соціально-психологічна робота: від особистості до інновації.

Учні шкіл матимуть нагоду взяти участь у тренінгах та бізнес-іграх з різних спеціальностей та отримати дипломи учасників. Вчителі-учасники отримають сертифікати, які враховуватимуться при черговій переатестації.

Участь у конференції є безкоштовною.

Для участі у заході необхідно до 17 лютого 2017 року надіслати на електронну адресу presa@wunu.edu.ua заявку на участь, вказавши прізвище, ім’я, по батькові, школу, посаду, контактні далі й тематичний напрям роботи під час конференції. Контактний телефон – (0352) 47-50-63.

Тернопільський національний економічний університет щиро запрошує усіх охочих долучитися до роботи конференції!

Завантажити Переглянути онлайн