» » Відбувся перший етап олімпіади з дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку і аудиті»

Дата: 14-02-2017, 09:39 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З  метою  підвищення  якості  підготовки  кваліфікованих  фахівців, пошуку  обдарованої  студентської  молоді,  стимулювання  їх  творчої  праці та згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 9 грудня 2016 року № 1495 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 навчальному році» 10 лютого 2017 р. на факультеті обліку і аудиту відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку і аудиті».

Конкурсні завдання були орієнтовані на інформаційні системи і технології обліку підприємницької діяльності в автоматизованому середовищі.

За результатами першого етапу Олімпіади з дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку і аудиті» переможцями визнано:

І місце – ВОРОНКО Анастасія, студентка групи ОМО-11;
ІІ місце – ЛУКИНІВ Зоряна, студентка групи ОБС-41;
ІІІ місце – ГАВРИЛЮК Лариса, студентка групи ОБС-41.

Крім цього оргкомітетом відзначено належний рівень підготовки:

МИСЬКІВА Михайла Володимировича, студента групи ОП-42;
ДЖЕРЕЛЕЙКО Тараса Віталійовича, студента групи ОБС-41.

Вітаємо переможців та усіх учасників олімпіади і бажаємо їм з гідністю представити наш університет на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади, який відбудеться 18-20 квітня 2017 року в Миколаївському національному аграрному університеті.