» » Триває конкурс на отримання cтипендії для вивчення чеської мови у Літній школі слов’янських студій у Чеській Республіці 2017

Дата: 14-02-2017, 09:48 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Міністерство освіти, молоді, фізичного виховання Чеської Республіки виділило 4 стипендії (за принципом взаємності) для українських студентів і викладачів вищих навчальних закладів з метою вивчення чеської мови у рамках Літньої школи слов’янських студій у Чеській Республіці.

Літня школа передбачає курси чеської мови тривалістю близько місяця, для всіх рівнів знання мови (від початкового рівня і вище). Під час відбору кандидатів перевага надаватиметься аплікантам, які вже вивчають чеську мову.

Кількість стипендій – 4

На 2017 рік пропонуються такі стипендії:
-         Університет імені Масарика в Брно –  2 стипендії;
-         Університет Палацького в Оломоуці – 1 стипендія;
-         Карлів університет у Празі –  1 стипендія.

Усі витрати, пов’язані з перебуванням та навчанням учасників, покриває чеська сторона.

Ознайомитися з детальною інформацією про літні школи слов’янських студій у зазначених університетах, а також знайти аплікаційну форму можна за посиланням http://www.msmt.cz/eu-and-international-affairs/summer-schools-of-slavonic-studies.

Для участі у конкурсі на отримання стипендії необхідно подати такі документи:
-         заповнена анкета (українською мовою);
-         заповнена чеська аплікаційна форма (англійською мовою);
-         резюме (бажано у форматі Europass, англійською мовою);
-         коротке мотиваційне есе обсягом до 1000 слів (чеською або англійською мовою) (у разі подання чеською мовою треба зробити переклад англійською або українською мовами);
-         копії дипломів про освіту (диплом з додатком або академічна довідка);
-         сертифікати про підтвердження рівня знання чеської мови (за наявності).

МОН прийматиме заявки у паперовому та електронному форматі (документи, надіслані напряму Міністерству освіти, молоді, фізичного виховання Чеської Республіки або чеським університетам розглядатися не будуть).

Поштова адреса: Проспект Перемоги, 10, 01135, м. Київ,
Міністерство освіти і науки України,
Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції.

Документи просимо залишати у скриньці для кореспонденції.

У електронному форматі скановані документи просимо надіслати на електронну адресу МОН ukrainemon@gmail.com, з зазначенням у темі листа «Літня школа у Чехії 2017».

Термін подачі заявок – 10 березня 2017 року.