» » «Теоретико-практичні проблеми використання математичних методів та комп’ютерно-орієнтованих технологій в освіті та науці»

Дата: 10-03-2017, 10:06 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні науковці, викладачі, наукові співробітники, аспіранти! Запрошуємо Вас 19 травня 2017 року взяти участь у І Всеукраїнській інтернет-конференції «Теоретико-практичні проблеми використання математичних методів та комп’ютерно-орієнтованих технологій в освіті та науці».

Напрями роботи учасників конференції:
1.       Комп’ютерно-орієнтовні технології в освіті.
2.       Інформаційні технології у фундаментальних та прикладних дослідженнях сучасної науки.
3.       Математичне моделювання та обчислювальні методи в освіті та науці

Місце проведення – конференція відбудеться на базі факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка, м. Київ, вул. Тимошенка, 13-Б. (ст. м. «Мінська»).

Завантажити Переглянути онлайн