» » «Актуальні аспекти адміністрування митної вартості товарів та інформування громадян про митні правила й митні формальності»

Дата: 10-03-2017, 10:55 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги! Науково-дослідний інститут фіскальної політики Університету державної фіскальної служби України запрошує взяти участь у науково-практичній інтернет-конференції «Актуальні аспекти адміністрування митної вартості товарів та інформування громадян про митні правила й митні формальності».

До участі у роботі науково-практичної інтернет-конференції запрошуються вчені, викладачі та аспіранти, працівники податкових, фінансових, юридичних, митних та інших установ, організацій і відомств.

Мета конференції: дослідження теоретичних і практичних аспектів адміністрування митної вартості товарів та інформування громадян про митні правила й митні формальності.

Детальна інформація розміщена у додатку.

Завантажити Переглянути онлайн