» » Фінансовий ринок України у контексті глобальної конкурентоспроможності

Фінансовий ринок України у контексті глобальної конкурентоспроможності

Дата: 16-03-2017, 09:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

16 березня 2017 р. о 12.00 год. в аудиторії 1303 (І корпус ТНЕУ) відбудеться засідання круглого столу на тему: «Фінансовий ринок України у контексті глобальної конкурентоспроможності», організоване викладачами кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування.

Метою проведення наукового заходу є представлення основних проблем, що стосуються фінансового ринку і окремих його сегментів у національному та глобальному вимірах й обґрунтування на цій основі висновків і рекомендацій щодо моделі фінансового ринку, яка б підвищила рівень конкурентоспроможності економіки України.

Упродовж засідання будуть обговорені проблемні питання у сфері фінансового ринку та його державного регулювання:
-     місце фінансового ринку України у контексті глобальної конкурентоспроможності;
-     переваги реформування фінансового ринку в умовах сучасної макроекономічної ситуації України;
-     ринок цінних паперів в Україні: сучасні проблеми функціонування та напрями розвитку;
-     роль та значення фінансового ринку в фінансовій системі України;
-     сучасна криза банківської системи як складової фінансового ринку України;
-     тенденції розвитку світового ринку цінних паперів в умовах глобалізації;
-     державне регулювання фінансового ринку як протидія його деградації;
-     фінансові посередники та їхня роль у розвитку фінансового ринку;
-     фінансова грамотність як основа фінансового ринку та ін.

До участі в науковому заході запрошені студенти, науковці та практики що досліджують актуальні проблеми фінансового ринку.

Також запрошуємо усіх бажаючих долучитися до роботи учасників круглого столу.