» » «Розвиток малого і середнього бізнесу в умовах глобалізації світової економіки»

«Розвиток малого і середнього бізнесу в умовах глобалізації світової економіки»

Дата: 29-03-2017, 11:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні науковці Тернопільського національного економічного університету! Колектив кафедри міжнародної економіки Житомирського державного технологічного університету запрошує Вас до співпраці в сфері науки і освіти.

Інформуємо, що 27 квітня 2017 року на базі кафедри міжнародної економіки відбудеться Всеукраїнський економічний форум з міжнародною участю в он-лайн форматі «Розвиток малого і середнього бізнесу в умовах глобалізації світової економіки». Участь у Форумі з розміщенням тез – безкоштовна.
Робочі мови форуму (підготовки тез) – українська, англійська, польська, російська.

Вимоги до підготовки тез доповідей та умови їх розміщення у збірнику можна дізнатися у організаційного комітету: economforum.zstu@gmail.com

Форум 2017
Завантажити Переглянути онлайн