» » Початок прийому наукових робіт молодих вчених!

Початок прийому наукових робіт молодих вчених!

Дата: 29-03-2017, 11:46 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

19 квітня 2017 року о 9.00–15.30 год. у Тернополі відбудеться воркшоп для молодих учених (Ph.D. аспірантів, молодших викладачів), які подаватимуть заявки на стипендію DAAD й мають бажання співпрацювати у сфері науки з університетами Німеччини.

Місце проведення: бібліотека Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського (м. Тернопіль, вул. Січових Стрiльцiв, 8; тел. (0352) 52 61 07).

Важлива інформація:
– Тренери – Др. Майкл Бек (Dr. Michael Beck), лектор DAAD в Івано-Франківську і Львові, Др. Гізела Ціммерманн (Dr. Gizela Zimmermann), DAAD-IC Київ;
– Учасники здійснюють оплату тільки за житло і транспорт;
– Кількість учасників обмежена.

Для участі у програмі необхідно надіслати до 12 квітня 2017 року на електронну адресу projekt@daad.org.ua таку інформацію:
– резюме (2-3сторінки) наукового проекту ( у резюме обов’язково вказати прізвище, ім’я, назву проекту, постановку питання, поставлені завдання, метод і літературу);
– електронну копію сертифіката ступеня Магістра або Ph.D. (отриманий ступінь Магістра – не більше 5 років, PhD – не більше 3 років);
– коротке обґрунтування, в якому університеті Німеччини ви б хотіли проводити свою наукову роботу (і чому);
– ваші очікування від воркшопу (макс. 5 речень).

Заявки можна подавати англійською або німецькою мовою.
Робоча мова – англійська.

Кінцевий термін подачі – 12 квітня 2017 р.
Розглядатимуться лише повністю заповнені заяви.
Імена аплікантів-переможців назвуть 14 квітня 2017 р.
Детальнішу інформація стосовно програми можна дізнатися у відділі міжнародного співробітництва ТНЕУ – тел. 47-50-71.