» » Щасливий той, хто має в серці віру

Щасливий той, хто має в серці віру

Дата: 30-03-2017, 14:08 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Скільки існує людство, стільки точаться суперечки про духовне та матеріальне в житті людини. Духовність людини – це багатство думок, сила почуттів і переконань, це ідеал, до якого прагнула і прагне людина у її власному розвитку.

Свої думки, переживання про віру, духовні прагнення, сподівання студенти нашого університету передали у творах-роздумах «Щасливий той, хто має в серці віру».

Підведення підсумків конкурсу творів-роздумів (організатор – відділ гуманітарної освіти та виховання) відбулося 29 березня 2017 року біля університетської каплички під час арт-проекту «НеФормат».

І місце у конкурсі здобула Вікторія Філь (факультет економіки та управління),
ІІ місце – Марія Вільшанська (факультет банківського бізнесу), Марія Барилко (юридичний факультет),
ІІІ місце – Іванна Костелинин (юридичний факультет), Яна Боденчук (коледж економіки, права та інформаційних технологій), Андріана Максимович (факультет економіки та управління).

У номінації «Поетична майстерність» перемогла Ольга Зарішняк (юридичний факультет).

Переможці отримали пам’ятні дипломи від ректора ТНЕУ А. І. Крисоватого, подарунки від первинної профспілкової організації студентів і відділу гуманітарної освіти та виховання.

Усі учасники були відзначені грамотами за участь у конкурсі.

Дякуємо адміністрації факультетів, чиї студенти взяли участь у конкурсі, за підтримку талановитої молоді.

Щиро бажаємо юнакам і дівчатам нових творчих злетів та перемог.