» » Відбулася першість ФАЕМ з баскетболу

Відбулася першість ФАЕМ з баскетболу

Дата: 3-04-2017, 16:23 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

31 березня за підтримки ректора ТНЕУ,  доктора економічних наук, професора А. І. Крисоватого та сприяння декана факультету аграрної економіки і менеджменту  доктора економічних наук, професора кафедри обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу Б. О. Язлюка у фізкультурно-оздоровчому комплексі ТНЕУ відбулася відкрита першість факультету аграрної економіки і менеджменту з баскетболу 3*3.

Спортивна зустріч об’єднала учнівську і студентську молодь Тернополя та області. У змаганнях взяли участь 8 команд: ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Зборова; ТСШ №7; ТНВК школа-ліцей №6 ім. Н. Яремчука; Великобірківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія ім. Степана Балея; ТСШ №29; ЗОШ №27; ЗОШ № 17; КЕПІТ ТНЕУ.

Після напружених спортивних баталій місця розподілилися таким чином: перемогу здобула команда ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Зборова. Друге місце посіла команда школи  ЗОШ № 27. Бронзовими призерами кубку стали школярі ЗОШ №17.

Вітаємо переможців та усіх учасників змагань і бажаємо нових досягнень й перемог!