» » Дізнайтеся більше про можливості програми ЄС Еразмус+

Дізнайтеся більше про можливості програми ЄС Еразмус+

Дата: 26-04-2017, 11:02 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Тернопільським національним технічним університетом імені Івана Пулюя організовують 27 квітня 2017 р. Інформаційний день «Можливості Програми ЄС Еразмус+ для університетів та студентів, випускників, викладачів і адміністративного персоналу».

Інфодень щодо можливостей в рамках Програми Еразмус+ складається з двох сесій:

12:30-14:30 – (сесія 1) для студентів (бакалавр, магістр, аспірант), що зацікавлені в можливостях академічної мобільності в рамках Програми Еразмус+ (Міжнародна кредитна мобільність, Ступенева мобільність)

14:45-17:30 – (сесія 2) для відділів міжнародних зв’язків, Еразмус+ контактів, викладачів та представників адміністративного персоналу внз, щодо створення та реалізації проектів з в рамках Програми Еразмус+ напрям КА1 (навчальна мобільність); напрям КА2 (Проекти співпраці: розвиток потенціалу вищої освіти); Жан Моне.

Цільова аудиторія: студенти, випускники, викладачі вищих навчальних закладів, представники адміністративного персоналу, відділи міжнародних зв’язків вищих навчальних закладів України.

Місце проведення: Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, вул. Руська, 56, корп. № 2, читальний зал науково-технічної бібліотеки, ауд. 58.

Реєстрація обов’язкова:
сесія 1 – 12.30–12.45 (читальний зал науково-технічної бібліотеки ТНТУ ім. І. Пулюя, вул. Руська, 56, корп. 2, ауд. 58);
сесія 2 – 14.45 – 15.00 (читальний зал науково-технічної бібліотеки ТНТУ ім. І. Пулюя, вул. Руська, 56, корп. 2, ауд. 58).

Контактна особа для реєстрації: Олена Дудар, 098 217 89 86, olena.dudar28@gmail.com