» » Вітаємо студентів-спортсменів ТНЕУ!

Вітаємо студентів-спортсменів ТНЕУ!

Дата: 11-05-2017, 11:42 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж 6-8 травня у м. Луцьк відбулася ХІІІ літня Універсіада України з легкої атлетики, під час якої успішно виступили студенти Тернопільського національного економічного університету, завоювавши 9 медалей.

Вікторія Ткачук (ФФ) виборола золото на дистанції 400м. з бар’єрами та срібло на дистанції 200 м. Чубковцова Ганна завоювала золоту нагороду на дистанції 100 м. з бар’єрами та срібну нагороду на дистанції 100 м. У метанні списа найсильнішою стала Фетіскіна Тетяна, студентка факультету комп’ютерних та інформаційних технологій. Крук Сергій (ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина) у стрибках в довжину посів ІІ місце, а у потрійному стрибку ІІІ місце. Кандимов Максат (ФКІТ) виборов срібну нагороду на дистанції 110 м. з бар’єрами. Мокрова Марія (ФАЕМ) посіла ІІІ місце на дистанції 100 м.

Щиро вітаємо молодь нашого університету! Бажаємо нових досягнень і перемог!