» » Відбулися змагання з міні-футболу серед збірних команд факультетів

Відбулися змагання з міні-футболу серед збірних команд факультетів

Дата: 4-05-2017, 13:03 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж 25-27 квітня у рамках програми Спартакіади Тернопільського національного економічного університету 2016-2017 н. р. та з нагоди 50-річчя вищого навчального закладу відбулися змагання з міні-футболу серед збірних команд факультетів.

Після напружених спортивних баталій місця розподілилися таким чином:
перемогу здобула команда юридичного факультету (відповідальна за спортивно-масову роботу: В.М. Ковпак) у складі: Кухарський Андрій, Романюк Юрій, Черномиз Назар, Квятковський Ігор, Ямський Віталій, Хабаров Руслан, Твардовський Юрій, Музичка Володимир, Франчук Богдан, Мороз Михайло, Комаровський Олег.

Друге місце посіла команда Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина (відповідальний за спортивно-масову роботу: Р. М. Міщанчук). Склад команди: Лободець Олег, Івасечко Тарас, Дричик Андрій, Харчук Максим, Король Олег, Шеріф Мухамед.

Третє місце виборола команда факультету економіки та управління (відповідальний за спортивно-масову роботу: О. М. Гук). Склад команди: Северин Андрій, Олійник Роман, Рикуник Тарас, Сліпий Назар, Заболотний Микола, Світюк Назар, Рудакевич Юрій, Брегін Назар, Дем'янюк Роман.

Далі у турнірній таблиці розмістилися: IV місце – ФКІТ, V місце – ФББ, VI місце – ФАЕМ, VII місце – ФФ, VIII – ФОА.

Вітаємо переможців та призерів з вдалим виступом, а всім учасникам бажаємо успіхів у інших видах програми студентської Спартакіади Тернопільського національного економічного університету 2026-2017 н. р.