» » «GRAND EURO PARTY» від випускника ТНЕУ Едуарда Романюти!

«GRAND EURO PARTY» від випускника ТНЕУ Едуарда Романюти!

Дата: 16-05-2017, 09:41 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Дванадцятого травня, напередодні грандіозного фіналу пісенного конкурсу «Євробачення – 2017», студенти Тернопільського національного економічного університету вирушили на грандіозне дійство «GRAND EURO PARTY» у м. Київ, яку з нагоди конкурсу «Євробачення» організував молодий український виконавець, учасник пісенного конкурсу «Євробачення - 2015», випускник Тернопільського національного економічного університету Едуард Романюта.

Під час концерту панувала справжня атмосфера «Євробачення»: шквал емоцій, прем’єри нових пісень, сюрпризи від учасників концерту – все це не могло залишити байдужим жодного з глядачів.

Також підтримати випускника нашого університету поїхали студенти вищого навчального закладу. На виступ також завітав ректор Тернопільського національного економічного університету Андрій Ігорович Крисоватий.

До слова, на свою  «Grand Euro Party»  Едуард Романюта запросив своїх кращих друзів – тих, хто прославив свою країну на весь світ:
– переможець Євробачення 1998 Dana International (Ізраїль);
– переможець Євробачення 2013 Emmelie De Forest (Данія);
– переможець Євробачення 2011 Eldar Gasimov (Азербайджан).

Своїми хітами потішили справжні європейські зірки з Румунії: Morandi й Alexandra Stan.

Сам Едуард Романюта потішив глядачів своїм єврохітом I Want Your Love, а також Reckless, I’ll Never Let Go, Get Real With My Heart, Conspiracy, Bad Thing і прем’єрою нового радіохіта Million.

Яскраве шоу, європейські зірки, драйвові хіти дали змогу глядачам по-справжньому зарядитися енергією та атмосферою пісенного конкурсу «Євробачення – 2017».