Фестивальний Тернопіль

Дата: 16-05-2017, 10:24 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

13-14 травня 2017 р. у Тернополі культурно-мистецькі події з нагоди святкування Дня Матері були насичені рекордами, конкурсами, розвагами для дітей та дорослих, спортивними змаганнями, благодійними ярмарками, майстер-класами і т. д.

Особливо тернополяни та гості міста могли насолодитися прекрасною українською піснею, адже у ці дні у парку Національного Відродження проходив другий мистецький фестиваль «Співоче поле. Тернопіль – 2017». У рамках фестивалю відбувся Всеукраїнський творчий марафон «Мистецтво єднає Україну» та дев’ятий Всеукраїнський фестиваль «Цвіт вишиванки».

Приємно, що учасники творчих колективів нашого університету під час цих дійств показали цвіт свого таланту. Для тернополян  співали: народний вокальний ансамбль «Галичанка» (художній керівник М. Бурик), дует «Вишиванка», солісти гурту «Краплинки» народного театру пісні «Для тебе» Аліна Ремус, Ірина Шевченко, Надія та Софія Стельмахи (художній керівник А. Бінцаровська); мистецтво танцю усім присутнім дарували учасники народної студії сучасної хореографії «ТАНГо dance company» ( художній керівник Л. Борисяк).

Нехай же творчість талановитої молоді запам’ятається тернополянам надовго!