» » Відбулися змагання з гандболу серед збірних команд факультетів

Відбулися змагання з гандболу серед збірних команд факультетів

Дата: 22-05-2017, 14:34 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж 25-27 квітня у рамках програми Спартакіади Тернопільського національного економічного університету 2016-2017 н. р. та з нагоди 50-річчя вищого навчального закладу відбулися змагання з гандболу серед збірних команд факультетів.

Після напружених спортивних баталій місця розподілилися таким чином: перемогу здобула команда факультету комп’ютерних інформаційних технологій у складі: Куруза Роман, Ковальчук Богдан, Юрчук Ярослав, Лещенков Володимир, Думний Олександр, Люлькун Руслан, Маєвський Олександр, Слюсар Ігор, Воробець Юрій, Сидорчук Роман. Друге місце посіла команда юридичного факультету: Капустинський Василь, Василишин Дмитро, Мільчук Андрій, Романюк Юрій, Сорін Кіріла, Луковецький Ростислав, Музичко Володимир, Буділовський Андрій,  Комаровський Андрій. Третє місце зайняла команда факультету економіки та управлінна: Окунський Ігор, Ліщук Василь, Олійник Роман, Курочко Назар, Сиверин Андрій, Рудакевий Юрій, Брагін Назар, Трачук Назар, Ціхевич Андрій.

Вітаємо переможців та призерів з вдалим виступом, а всім учасникам бажаємо успіхів у інших видах програми студентської Спартакіади Тернопільського національного економічного університету 2026-2017 н. р.