» » Відбулися змагання з легкої атлетики серед збірних команд факультетів

Відбулися змагання з легкої атлетики серед збірних команд факультетів

Дата: 23-05-2017, 16:22 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

22 травня у рамках програми Спартакіади Тернопільського національного економічного університету 2016-2017 н. р. та з нагоди 50-річчя вищого навчального закладу на центральному стадіоні м. Тернополя відбулися змагання з легкої атлетики серед збірних команд факультетів.

У загальнокомандному заліку перемогу здобула команда факультету фінансів. Друге місце посіла команда ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина. Третє місце – ФАЕМ. Далі місця розподілилися таким чином: IV – ФКІТ; V – ФЕУ; VI – ЮФ; VII – ФББ; VIII – ФОА.

В стрибках у довжину серед дівчат перше місце посіла Волошин Ірина (ФЕУ); друге місце зайняла Мельник Алла (ФББ); третє місце – Тарнопільська Іванна (ЮФ). Серед юнаків перше місце посів Буряк Артем (ФОА); друге місце – Шнайдер Владислав (ФЕУ); третє місце – Самохвалов Михайло (ФФ).

На дистанції 100 м. серед дівчат перше місце завоювала Рибак Юлія (ФЕУ); дрге місце – Москальчук Вікторія (ФФ); третє місце – Макух Аліна (ФЕУ). Серед юнаків місця розподілилися таким чином: І місце – Максимюк Роман (ННІМЕВ); ІІ місце – Смолин Дмитро (ННІМЕВ); ІІІ місце – Рикуник Тарас (ФЕУ).

На дистанції 400 м. серед дівчат перше місце посіла Кручова Марія (ФФ), друге місце – Карапулько Христина (ФФ), третє місце – Найдюк Наталія (ФФ). Серед хлопців перше місце посів Литвинець Владислав (ФФ), друге місце – Мороз Михайло (ЮФ), третє місце – Шевчук Ярослав (ФАЕМ).

В естафетному бігу 4х100 м. серед дівчат перше місце завоювала команда факультету економіки і управління, друге місце посів факультет фінансів та третє місце зайняла команда ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина. Серед юнаків перше місце посіла команда ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина, друге місце зайняла команда юридичного факультету, третє місце посіла команда факультету фінансів.