День Героїв

Дата: 24-05-2017, 17:19 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Вже понад сім десятків років 23 травня українці вшановують пам’ять своїх Героїв. Свято Героїв – день всіх борців за волю України, від лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, Січових стрільців, вояків Армії УНР, УПА, діячів ОУН до Героїв Небесної Сотні та бійців АТО.

Студенти та працівники університету взяли участь у всіх акціях, які проходили у м. Тернополі.

У виставковій залі університету було відкрито виставку – фотопроект «Портрет солдата» київської журналістки Віки Ясінської. Студенти разом з тернополянами пройшли кількатисячним маршем у вишиванках центральними вулицями міста, учасники творчих колективів університету взяли участь у патріотичному концерті, який відбувся на площі Героїв Євромайдану. Для тернополян співали Оксана Корзун, солісти народного художнього театру пісні «Для тебе» Тетяна Шарган, Павло Тютюнник, заслужений працівник культури України Світлана Сорочинська.

Шануймо і бережімо у наших серцях неоціненний подвиг тих, хто віддав свої життя за наше мирне майбутнє.

Слава Україні!
Героям Слава!