» » Фотоконкурс «Мій вибір – ТНЕУ»

Фотоконкурс «Мій вибір – ТНЕУ»

Дата: 2-06-2017, 15:15 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

У виставковій залі Тернопільського національного економічного університету відбулося підведення підсумків фотоконкурсу серед іноземних студентів «Мій вибір – ТНЕУ», організованого колективом відділу гуманітарної освіти та виховання спільно з Навчально-науковим інститутом міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина.

У конкурсі взяли участь  студенти із Сьєрра-Леоне, африканської країни Акра, Еквадору. На своїх світлинах вони відобразили своє навчання та дозвілля у ТНЕУ.

Усі конкурсанти отримали пам’ятні дипломи від ректора університету професора А. І. Крисоватого та аудіодиски з піснями учасників творчих колективів вишу «Молодь змінює світ!» від відділу гуманітарної освіти та виховання.

Приємно, що студенти-іноземці ТНЕУ можуть навчатися в чудових умовах, творчо реалізуватися, досягати високої культури міжнаціональних взаємин.