» » Похід до театру першокурсників юридичного факультету

Похід до театру першокурсників юридичного факультету

Дата: 8-06-2017, 17:03 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Завершення навчального року першокурсники спеціальностей «Документознавство та інформаційна діяльність», «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Політологія» відзначили переглядом вистави «Як наші діди парубкували».

В основі сюжету п’єси – взаємини дівчини Олени та парубка Тимоша, які вирішили поєднати свої долі. Почуття закоханих, безумовно, були близькі і сучасній молоді.

Режисер-постановник Олег Мосійчук підібрав вдалу команду акторів тернопільського обласного театру (Євген Лацік, Наталя Олексів, Михайло Безпалько, Ігор та Оксана Сачко) для втілення на сцені музичної комедії Володимира Канівця. Вони зуміли відтворити неймовірну атмосферу українського народного побуту, насичену жартами та сміхом.

Організували захід куратори груп Білик Надія Іванівна та Гурик Мирослава Іванівна.