» » Студенти ФКІТ запрошують відвідати новий інформаційний медіа ресурс – Project U

Студенти ФКІТ запрошують відвідати новий інформаційний медіа ресурс – Project U

Дата: 30-06-2017, 11:18 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Тернополі студенти Тернопільського національного економічного університету, факультету комп’ютерних інформаційних технологій, створили новий інформаційний медіа ресурс – Project U. На сайті можна знайти цікаві новини світу ІТ, авторські статті на різну тематику, а також відео, зняті командою творчого проекту.

«Наша мета створити локальне медіа, що буде цікавим для людей різного віку та поглядів. Ніякої політики, тільки цікаві, розвиваючі та захоплюючі статті», – каже Влад Сокальський, співзасновник Project University. Варто зауважити, що за декілька місяців свого існування проект декілька разів потрапив у ТОП-10 розважальних ресурсів за версією порталу I.UA, а сумарна кількість відвідувачів давно перейшла позначку у 10 тисяч.

За словами команди Project U, тепер, після успішного запуску веб-сторінки, ведеться робота над новими відео-проектами та рубрикою соціальних експериментів.

Запрошуємо усіх відвідати наш сайт: http://projectu.in.ua