» » Тернопільський національний економічний університет переможець ХІІІ Літньої універсіади України

Дата: 4-07-2017, 11:56 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

29 червня у м. Київ на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулось спортивне свято з нагоди закриття ХІІІ Літньої універсіади України.
Надзвичайно вдало виступили на цих змаганнях студенти Тернопільського національного економічного університету. У підсумку наші спортсмени  вибороли 30 медалей, з них 9 золотих, 9 срібних та 12 бронзових. Такі результати дозволили ТНЕУ посісти перше місце серед внз ІІІ категорії, набравши 5102.5 очка.
Переможцями Універсіади стали: Марія Хлян (ФЕУ) – важка атлетика; Наталія Ільків (ФФ) – дзюдо; Денис Коваленко (ФЕУ) – веслування на байдарках і каноє; Віталій Гринів (ННІМЕВ) – велоспорт; Анна Чубковцова (ФАЕМ), Вікторія Ткачук (ФФ), Тетяна Фетіскіна (ФКІТ) – легка атлетика; Андрій Антонюк (ФББ), Андрій Мартинюк (ФФ) – греко-римська боротьба.
На даний момент в нашому університеті навчається 52 майстри спорту України та 17 майстрів спорту України міжнародного класу.
Щиро вітаємо наших студентів-спортсменів з вагомим досягненням та бажаємо нових спортивних звершень!