» » КРУГЛИЙ СТІЛ «ЕНЕРГОЕФЕРТИВНІСТЬ ЯК РЕСУРС ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ»

КРУГЛИЙ СТІЛ «ЕНЕРГОЕФЕРТИВНІСТЬ ЯК РЕСУРС ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ»

Дата: 27-03-2012, 09:39 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Кафедра менеджменту запрошує взяти участь у роботі круглого столу «Енергоефективність як ресурс інноваційного розвитку», що відбудеться  29 березня 2012 року в Тернопільському національному економічному університеті .

Початок об 11.00 год.

Про участь у засіданні круглого столу просимо попередити заздалегідь.

Контактні телефони: (0352) 47-50-75, 475050 *11102

Електронна адреса: fmbm[at]wunu.edu.ua

Чекаємо Вас за адресою: зал засідань ректорату ТНЕУ, 3 поверх, навчальний корпус №1, вул. Львівська, 11, м. Тернопіль.

МЕТА КРУГЛОГО СТОЛУ

•Обмін науково-технічною інформацією вчених та практиків  щодо впровадження енергоефективних та  енергозберігаючих технологій і обладнання.

•Обговорення  шляхів реалізації та джерел  фінансування перспективних розробок щодо підвищення  ефективності використання енергоносіїв та впровадження енергозберігаючих заходів.

•Підготовка рекомендацій щодо зменшення споживання традиційних енергоносіїв шляхом використання альтернативних і відновлюваних джерел енергії, впровадження енергоефективних та енергозберігаючих проектів у всіх галузях господарського комплексу та соціальній сфері області.

НАПРЯМКИ РОБОТИ КРУГЛОГО СТОЛУ

1.Енергоефективність як критерій конкурентоспроможності економіки

2.Енергозбереження і проблеми екології міста.

3.Практика енергозбереження в житлово-комунальному господарстві на місцевому рівні.

4.Підтримка малих та середніх підприємств у сфері розвитку енергоефективності.

5.Інноваційні технології  використання  альтернативних і відновлюваних джерел енергії.

6.Впровадження інноваційних енергоефективних та енергозберігаючих  проектів в бюджетній сфері, механізми та джерела їх фінансування.

7.Новітні енергозберігаючі технології та обладнання для  теплозабезпечення житлових приміщень, об’єктів соціальної інфраструктури, комунально-побутового і промислового призначення.

8.Механізми стимулювання ефективного споживання енергії і впровадження енергозберігаючих заходів.