» » Студенти ФКІТ серед кращих у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт із напряму "Інформатика та кібернетика"

Дата: 27-03-2012, 11:27 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Протягом 20 – 22 березня 2012 року у Вінницькому національному технічному університеті відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напрямку "Інформатика та кібернетика", що проходив у формі підсумкової науково-практичної конференції. За результатами захисту дипломами нагороджені автори кращих наукових робіт, серед яких студенти факультету комп’ютерних інформаційних технологій ТНЕУ:

-Дудкіна Вікторія (студентка групи КСМм-51) нагороджена дипломом І ступеня. Науковий керівник: к.т.н., завідувач кафедри комп’ютерної інженерії О.М. Березький;

-Вербовий Сергій (студент групи КСМм-51) нагороджений дипломом І ступеня. Науковий керівник: к.т.н., завідувач кафедри комп’ютерної інженерії О.М. Березький;

-Цаволик Тарас (студент групи СКС-31) нагороджений дипломом ІІ ступеня. Науковий керівник: к.т.н., доцент кафедри спеціалізованих комп’ютерних систем В.В. Яцків;

-Рудяк Роман (студент групи ПЗАС-42) та Сівер Дмитро (студент групи ПЗАС-42) нагороджені дипломом ІІ ступеня. Науковий керівник: к.т.н., доцент кафедри комп’ютерних наук А.В.Пукас;

-Шульц Владислав (студент групи КСМм-51) нагороджений дипломом ІІІ ступеня. Науковий керівник: к.т.н. В.О. Турченко.

Щиро вітаємо студентів-переможців та їхніх наставників!

Бажаємо подальших успіхів та нових перемог!