» » Відбулися змагання «Лідер шахової мережі»

Відбулися змагання «Лідер шахової мережі»

Дата: 2-10-2017, 09:44 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

29 вересня 2017 року в Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ відбувся турнір одного з найінтелектуальніших видів спорту – шахів – «Лідер шахової мережі», приурочений Дню працівника освіти. Адже саме ця унікальна гра розвиває логіку, стратегічне мислення, виваженість – якості, які притаманні сучасним освітянам.

Захід розпочала директор ЧННІПБ ТНЕУ, к.е.н., доцент Н. Є. Кульчицька, яка привітала професорсько-викладацький колектив. Надія Євстахівна побажала нових наукових звершень, творчої енергії та міцності духу, а також передала вітання від ректора ТНЕУ професора А. І. Крисоватого.

У змаганнях взяли участь студенти 1-4 курсів. За дотриманням правил спостерігала суддівська трійка у складі директора ЧННІПБ, к.е.н., доцента Кульчицької Н. Є., к.е.н., доцента Дерманської Л. В. та к.е.н., доцента Андрушкова Р. Ю.

У чесній та стратегічній боротьбі перемогу здобули студент 4 курсу Лук'яніхін Вадим та студент 3 курсу ЧКЕП ТНЕУ Кульчицький Володимир. Свій тріумф студенти присвятили викладачам з нагоди Дня працівника освіти. Переможці представлять Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу на Кубку ТНЕУ.

Колектив ЧННІПБ ТНЕУ пишається своїми студентами і бажає нових впевнених перемог!