» » Запрошуємо до участі у Школі з вивчення англійської мови у Фінляндії

Запрошуємо до участі у Школі з вивчення англійської мови у Фінляндії

Дата: 3-10-2017, 17:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Інститут міжнародної академічної та наукової співпраці запрошує науковців взяти участь у науковому стажуванні. Метою якого є опанування проектного підходу в організації навчального процесу у закладах освіти Фінляндії у поєднанні з інтенсивним вивченням англійської мови в Західно-Фінляндському Коледжі у міжнаціональному мультикультурному середовищі з використанням активних комунікаційних методик та ознайомленням з культурою Фінляндії.

Дати проведення: 05-11 листопада 2017 р.
Дедлайн реєстрації:  15 жовтня 2017 р.
Місце проведення: Західно-Фінляндський Коледж, м. Гуйттінен
Вартість: 283 Євро (проживання та дворазове харчування забезпечується)

Учасники матимуть можливість отримати Сертифікат про наукове стажування в ЄС – 108 год (36 год. лекційних занять та 72 год. самоосвіти) та Сертифікат про рівень знання іноземної мови.

Викладачі: носії мови з США, Великої Британії, Австралії та викладачі, які спеціалізуються на викладанні англійської мови як іноземної.
Заняття з вивчення англійської мови відбуватимуться за двома програмами:
– Програма середнього рівня (рівень В1) – підійде як новачкам, котрі володіють базовими знаннями англійської мови, так і для осіб, які володіють англійською мовою на середньому рівні;
– Програма розмовного курсу «Інтенсив» (рівень С1) – розроблена для осіб, які володіють англійською мовою на рівні вище середнього та бажають вдосконалити свої знання до вільного володіння.

Терміни:
15 жовтня 2017 р. – останній день реєстрації