» » Завершився фотоконкурс «Мелодія літа»

Завершився фотоконкурс «Мелодія літа»

Дата: 6-10-2017, 14:27 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

У вересні 2017 року тривав фотоконкурс «Мелодія літа» між факультетами, інститутами, коледжами ТНЕУ з метою екологічного та естетичного розвитку, шанобливого ставлення студентської молоді до природи, навколишнього середовища.

Організатори фотоконкурсу:  відділ гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ; Первинна профспілкова організація студентів ТНЕУ.

Четвертого жовтня 2017 року на сцені ТНЕУ було вручено нагороди учасникам  фотоконкурсу.
Диплом I cтупеня та цінні подарунки отримали студенти юридичного факультету  Джус  Софія  та  Бойко Назарій (група СР-41). Диплом II  cтупеня та цінний подарунок отримала студентка юридичного факультету   Гладенька Наталія (група СР-41). Диплом III ступеня та цінний подарунок отримала студентка факультету економіки та управління  Ляхович Ілона   (група ЕЕП-21). А студенти факультету економіки та управління  Гаврилишин Іванна, Обшарська Ірина, Волошин Ірина та Торчинович Соломія (група ЕЕП-21) отримали грамоти за участь у фотоконкурсі «Мелодія літа».

Організатори запрошують студентів взяти участь у наступному фотоконкурсі «Палітра осені».