» » Змагання з шахів серед студентів ТНЕУ

Змагання з шахів серед студентів ТНЕУ

Дата: 27-10-2017, 11:03 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

24-25 жовтня відбулися змагання з шахів серед студентів університету в залік Спартакіади ТНЕУ 2017/2018 н.р. На першій чоловічій дошці перемогу здобув студент ФКІТ Юрій Павшок. Друге місце посів Петро Остапчук з ФЕУ. Третім став Тарас Майкович – факультет фінансів.

Серед студентів, які змагалися на другій дошці перемогу здобув студент ФКІТ Денис Кухар. Друге місце зайняв студент ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина Богдан Труліч. Василь Капустинський з юридичного факультету став третім.

На третій дошці змагання відбувалися серед дівчат. Перемогу здобула Антошків Анастасія, ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина. Друге місце посіла Слободян Галина, ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина. Третя сходинка за студенткою ФКІТ Лактіоновою Анжелою.

У загальнокомандному заліку місця розподілилися таким чином:
І місце – ФКІТ;
ІІ місце – ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина;