» » Відбудеться круглий стіл «Україна – країни Африки: глобальні виміри співробітництва»

Дата: 30-10-2017, 15:53 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Першого листопада 2017 р. у Тернопільському національному економічному університеті відбудеться круглий стіл «Україна – країни Африки: глобальні виміри співробітництва». Захід організовується у співпраці Тернопільського національного економічного університету з Українським національним комітетом Міжнародної Торгової Палати та ГО «Стратегічні інноваційні студії».

У роботі круглого столу візьмуть участь науковці, студенти Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина ТНЕУ, представники Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати, Африканської Ради в Україні, органів місцевого самоврядування, Управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області, Студентського союзу Гани в Тернополі.

Мета круглого столу:обговорення можливостей активізації співпраці України з країнами Африки в умовах посилення глобальних викликів та формування спільного бачення вирішення проблем їхньої взаємної інтеграції в соціально-економічний та освітній простір.

Дискусійні напрями:
– глобальні проблеми соціально-економічної інтеграції країн Африки;
– регіональні особливості соціально-економічної асиметрії країн Африканського континенту;
– культурно-цивілізаційні особливості розвитку країн Африки;
– перспективні вектори Україно-Африканського співробітництва;
– Африка – новий світоцивілізаційний полюс розвитку.

Робочі мови круглого столу: українська, англійська, французька.

Реєстрація учасників – з 9.00 до 9.30 год.
Початок роботи учасників круглого столу о 9.30 год.
Місце проведення: зал засідань вченої ради, корпус № 11 ТНЕУ (м. Тернопіль, вул. Львівська, 11а)

Контактна особа:
Роман Зварич