» » Відбудеться регіональний круглий стіл «Науковий супровід молодіжних досліджень: проблеми забезпечення»

Дата: 2-04-2012, 16:54 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Коло питань, які передбачається обговорити:

–наукові дослідження молодих вчених та студентів: необхідність забезпечення, завдання та функції фахового супроводу;

–науковий керівник як суб’єкт молодіжного наукового пошуку: партнерство та проблема конфлікту поколінь;

–індикатори результативного наукового супроводу молодіжних досліджень та технології його стимулювання;

–проблеми виявлення обдарованої студентської молоді та виховання майбутніх науковців;

–трансформація організації наукового супроводу молодіжних досліджень в умовах Болонського процесу;

–роль органів державної влади та органів місцевого самоврядування в забезпеченні підтримки молодіжної науки;

–можливості участі молодих вчених та студентів у реалізації проектів Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

У роботі круглого столу передбачена участь представників місцевих органів державної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, членів Президії Західноукраїнської регіональної Ради молодих вчених, представників організацій-членів Науково-навчального комплексу «Економосвіта», представників ПРООН, проректорів з наукової роботи та лідерів молодіжних наукових організацій вищих навчальних закладів Тернопільської області.

Дата та час проведення круглого столу: 12 квітня 2012 року, четвер, 10.00-13.00 год.

Місце проведення круглого столу: конференц-зал корпусу № 10 ТНЕУ (м. Тернопіль, бульвар Шевченка, 9).

Реєстрація учасників з 9.30 до 10.00 год.

Контактна особа: Монастирський Григорій, д.е.н., доцент, голова Ради молодих вчених ТНЕУ. Тел. (050) 678-86-91.

ЗАПРОШУЮТЬСЯ ВСІ БАЖАЮЧІ!