99-а річниця проголошення ЗУНР

Дата: 3-11-2017, 09:26 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Першого листопада, у День всіх святих, відбулася багатолюдна урочиста піша хода від Майдану Волі до меморіального комплексу «Могили Українських Січових Стрільців» з нагоди 99-ої річниці проголошення Західноукраїнської Народної Республіки.

Студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ (гр. ФБСчт – 12) разом із фахівцем відділу гуманітарної освіти та виховання Василем Івановичем Косарчуком охоче взяли участь у такій важливій події.

На «Могилі Українських Січових Стрільців» відбувся траурний мітинг та панахида. В акції взяли участь духовенство, представники влади, небайдужі тернополяни.

Особливо чисельною була молодь. Приємно, що молоді люди, студентство нашого міста, цікавляться історією України, підтримуючи такі дійства.

Кожен з присутніх мав нагоду запалити свічку, віддавши шану тим, хто за Україну віддав найдорожче - життя.