» » Студентам розповіли про інформаційну втому

Студентам розповіли про інформаційну втому

Дата: 3-04-2012, 09:48 | Автор: Володимир Антків, учасник студентського прес-клубу «Акценти»

У Тернопільському національному економічному університеті пройшов тиждень пропаганди та формування здорового способу життя. Студенти факультету банківського бізнесу та Україно-нідерландського факультету економіки та менеджменту побували на  зустрічі з лікарем-психіатром Галиною Богданівною Орденас. Зустріч відбулась на факультеті банківського бізнесу.

Лікар розповіла студентам про синдром інформаційної втоми, а також про здоровий спосіб життя. Для більшої конкретики вона навела приклади того, як відображається на самопочутті людини неправильне харчування, нестача сну та інформаційна втома через проведення часу за комп’ютером.

Галина Богданівна порадила, що потрібно робити, щоб уникнути цих проблем, як проводити час, щоб бути завжди здоровим, енергійним та життєрадісним. Також лікар вказала на потребу зміни виду діяльності з розумової на фізичну, адже здоров’я молоді — це запорука здорової нації.