» » «Програмно-цільовий метод бюджетування – інструмент підвищення ефективності управління місцевими фінансами»

Дата: 20-11-2017, 11:23 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

21 листопада у Тернопільському національному економічному університеті відбудеться науково-практична конференція на тему: «Програмно-цільовий метод бюджетування – інструмент підвищення ефективності управління місцевими фінансами». Організатори заходу – Тернопільський національний економічний університет, Державна казначейська служба України, Тернопільська обласна державна адміністрація, Тернопільська обласна рада, Тернопільська міська рада.

До участі у конференції запрошуються керівники та службовці органів державної влади та органів місцевого самоврядування Тернопільської області, науковці.

Метою науково-практичної конференції є ідентифікація сучасних проблем застосування програмно-цільового методу бюджетування, вироблення практичних рекомендацій щодо підвищення ефективності управління місцевими фінансами, налагодження дієвої співпраці університету та органів державної влади й місцевого самоврядування у сфері місцевих фінансів.

Під час зустрічі з доповіддю «Казначейське обслуговування місцевих бюджетів: розвиток системи шляхом удосконалення механізмів із застосуванням новітніх сервісів» виступить голова Державної казначейської служби України Тетяна Ярославівна Слюз.

Реєстрація учасників заходу розпочнеться о 10.30 год.
Початок конференції об 11.00 год.