» » Вітаємо учасників першості з футзалу!

Вітаємо учасників першості з футзалу!

Дата: 8-12-2017, 12:58 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

6 грудня 2017 року Професійною спілкою працівників ТНЕУ організовано та проведено першість з футзалу серед професорсько-викладацького та адміністративно-допоміжного персоналу в залік загальноуніверситетської спартакіади.

У  змаганнях взяли участь 3 збірних команди факультетів та інститутів: ФФ, ФКІТ та збірна кафедри фізичної культури і спорту та Центру студентського спорту.

За результатами проведених змагань  1-е місце виборола команда факультету фінансів  (Крисоватий А.І., Кізима А.Я., Луцик А.І., Герчаківський С.Д., Маршалок Т.Я., Угрин В.В., Бондаренко Є.П., Шевчук А.М., Русін В.М., Мудрий Т.П.); 2-е місце зайняла команда факультету комп’ютерних та інформаційних технологій (Дивак М.П., Адамів О.П., Бзовський О.Є., Мельник А.М., Маслияк Ю.Б., Сусла М.В., Папа О.А., Вербовий С.О., Микитюк В.П.);  3-е місце виборола команда кафедри фізичної культури і спорту та центру студентського спорту (Гах Р.В., Маляр Е.І., Верцімага А.В., Гнатишин В.І., Коваль В.Р., Гук О.М.).

Кращим воротарем турніру став Герчаківський Святослав Дем’янович,  доцент кафедри податків і фіскальної політики.

Кращим гравцем турніру визнано Кізиму Андрія Ярославовича,  декана факультету фінансів.

Оргкомітет змагань дякує за активність вболівальникам команд.
Вітаємо переможців та призерів першості!