» » Відбувся ІІ відкритий Кубок ТНЕУ з настільного тенісу

Відбувся ІІ відкритий Кубок ТНЕУ з настільного тенісу

Дата: 14-12-2017, 10:42 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

12-13 грудня 2017 р. у ТНЕУ відбувся II відкритий Кубок ТНЕУ з настільного тенісу присвяченого Дню Андрія Первозваного, організований під патронатом ректора університету Андрія Ігоровича Крисоватого.

У змаганнях взяли участь 46 спортсменів (24 школярі, 22 студенти). Серед учасників учні з шкіл Тернополя, Бережан, Почаєва, Денисова, студенти тернопільських закладів вищої освіти та Вінниці.

У змішаному парному розряді 3 місце виборола команда «ТНПУ – 1» (Бутрин Дмитро та Брунарська Тетяна), 2 місце – команда «Чемпіон» (Дерев’яник Віталій (Тернопільська ЗОШ №18) та Марчук Неля (Тернопільська ЗОШ №19), перемогу здобули студенти ТНЕУ – команда So easy (Руцький Сергій (ФКІТ) та Чорнописька Світлана (ФЕУ).

Серед юнаків 3 місце виборов Студінікін Максим (Почаївська ЗОШ), 2 місце – Іваницький Віктор (технічний коледж), 1 місце – Дерев’яник Віталій (Тернопільська ЗОШ №18).

Серед дівчат: 3 місце – Осіпова Анастасія (ЗОШ №15), 2 місце – Марчук Неля (ЗОШ №19), 1 місце – Речицька Юлія (Бережанська ЗОШ №1).

Серед жінок: 3 місце – Дворницька Марія (ТНЕУ, ФФ), 2 місце – Брунарська Тетяна (ТНПУ, інститут мистецтв), 1 місце – Чорнописька Світлана (ТНЕУ, ФЕУ).
Серед чоловіків: 3 місце – Руцький Сергій (ТНЕУ, ФКІТ), 2 місце – Сидорак Назарій (ТНЕУ, ННІМЕВ), 1 місце – Бойко Віталій (ТНЕУ, ФАЕМ).

Щиро вітаємо усіх учасників змагань і бажаємо нових досягнень та перемог!