» » Стажування в Університеті прикладних наук Велика Горіца

Стажування в Університеті прикладних наук Велика Горіца

Дата: 26-01-2018, 10:54 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках участі в академічній мобільності за програмою Еразмус+ оголошується конкурс на проходження   тижневого стажування (поїздка до 5 днів і 2 дні на дорогу) науковими працівниками ТНЕУ в Університеті прикладних наук Велика Горіца (University of Applied Sciences Velika Gorica, Хорватія).

Фінансові умови: кошти Програми Еразмус+.

Претенденти повинні надіслати резюме; теми лекційних занять, які аплікант планує представити для іноземних студентів в Університеті прикладних наук Велика Горіца; сертифікат, який підтверджує рівень володіння англійською мовою (при наявності) та необхідно вказати бажану дату приїзду до внз-партнера (з початку березня). Весь пакет документів необхідно надіслати на поштову скриньку відділу міжнародного співробітництва ТНЕУ inter.dep@wunu.edu.ua.

Конкурс відбуватиметься у два етапи:
І етап – до 29.01.2018 року потрібно надіслати пакет документів на поштову скриньку  відділу міжнародного співробітництва ТНЕУ
II етап – співбесіда (дата і час будуть повідомлені пізніше).

За додатковою інформацією можна звертатися за телефоном відділу міжнародного співробітництва ТНЕУ – 10-075 (11 корпус, 509 кабінет).