Вітаємо учасників олімпіад!

Дата: 6-02-2018, 16:41 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

30 січня 2018 р. у Тернопільському національному економічному університеті відбувся перший етап Всеукраїнських студентських олімпіад зі спеціальності «Фінанси і кредит», з навчальної дисципліни «Державні фінанси» та з навчальної дисципліни «Фінанси».

Учасники, які взяли участь в олімпіадах отримали теоретичні та практичні завдання з питань функціонування фінансово-кредитної системи та державних фінансів відповідно.

Оргкомітет, у складі д.е.н.,  проф. Кириленко О. П., д.е.н., проф. Кізими Т. О., д.е.н. проф. Тулай О. І., к.е.н., доц. Гупаловської М. Б., к.е.н., доц. Лободіної З. М. та к.е.н., доц. Карпишин Н. І., відзначив ґрунтовні знання студентів.

За оцінками виконаних завдань перше місце в олімпіаді з дисципліни «Державні фінанси» посіла Савіцька Світлана (ст. гр. Ф-41), друге місце  – Повх Андрій  (ст. гр. Ф-42), третє  місце – Скобляк Тетяна (ст. гр. Ф-41), четверте місце – Плонська Юлія (ст. гр. Ф-32).

В олімпіаді зі спеціальності «фінанси кредит» перше місце здобула Савіцька Світлана (ст. гр. Ф - 41), друге місце  – Повх Андрій  (ст. гр. Ф - 42), третє місце – Коліно Анна (ст. гр.  Ф - 42), четверте місце – Табака Соломія  (ст. гр.  Ф - 33), п’яте місце – Дудла Марія (ст. гр.  Ф - 41).
В олімпіаді з дисципліни «Фінанси» перше місце посіла Романишин Христина  (ст. гр. Ф-43), друге місце – Грицай Лілія  (ст. гр. Ф-33), третє місце – Ямелинець Андрій (ст. гр.  Ф-33), четверте місце – Павлюк Оксана  (ст. гр.  Ф-33), п’яте місце – Лупійчук Анастасія (ст. гр.  Ф-32).

Колектив кафедри фінансів ім. С. І. Юрія ТНЕУ щиро вітає переможців олімпіад та бажає їм невичерпної наснаги, невпинного руху вперед, підкорення нових наукових вершин та перемоги у другому етапі Всеукраїнських студентських олімпіад, які відбудуться у Харківському національному економічному університет ім. Семена Кузнеця та Державному вищому навчальному закладі «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури»!