» » Запрошуємо до участі у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Комп’ютерні науки»

Дата: 12-02-2018, 12:39 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України №1572 від 06.12.2017 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році» Харківський національний університет радіоелектроніки призначений базовим закладом вищої освіти з проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Комп’ютерні науки».

Олімпіада відбудеться 20-22 березня 2018 року.

До участі у другому етапі запрошуються переможці І етапу олімпіад зі спеціальності «Комп’ютерні науки» (до 3 осіб). Для участі у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади необхідно до 1 березня 2018 р. надіслати до Оргкомітету анкети учасників ІІ етапу, оформлені відповідно до «Положення про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади» (електронний варіант анкет у форматі doc надіслати за адресою: mykhailo.vyshniak@nure.ua).

Програма ІІ етапу передбачає виконання завдання (8 задач) згідно з матеріалами базових дисциплін спеціальності «Комп’ютерні науки»:
– дискретна математика;
– алгоритмізація та програмування;
– об’єктно-орієнтоване програмування;
– теорія ймовірності, імовірнісні процеси та математична статистика;
– чисельні методи;
– організація баз даних та знань;
– комп’ютерні науки;
– операційні системи.

День заїзду учасників олімпіади і членів журі 20 березня 2018 р. реєстрація здійснюватиметься у вестибюлі університету з 8.00 год. Проїзд до ст. метро «Наукова». Просимо завчасно придбати квитки на зворотній проїзд.

Витрати на проїзд, харчування та проживання бере на себе навчальний, що відряджає учасників. Проживання учасників олімпіади у гуртожитках університету.

Учасники ІІ туру олімпіади повинні мати з собою студентський квиток та паспорт.

Адреса: 61166, м. Харків, пр. Науки, 14, тел. (057) 702-13-97
З питань конкурсних завдань та порядку проведення олімпіади звертатися до доцента кафедри системотехніки Вишняка Михайла Юрійовича.
Контактні телефони: (057)702-10-06, (057)345-12-57, 095-887-44-09.
E-mail: mykhailo.vyshniak@nure.ua