» » Високоповажні колеги, дорогі студенти, шановні краяни!

Високоповажні колеги, дорогі студенти, шановні краяни!

Дата: 13-04-2012, 11:57 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Прийміть сердечні вітання з нагоди світлого свята Великодня!

Звістка про Воскресіння Ісуса пролетіла над світом та наповнила небесною радістю і спокоєм душі усіх християн.

Сьогодні ми дякуємо Господу за те, що у дні випробувань ми відчували Його захист і підтримку, в найскладніші часи непохитно вірили – наші ревні молитви будуть почуті.

Пасхальні дні прилучають нас до вічних істин, що вчать бути терплячими та милосердними. Бо кожна справа, зроблена однією людиною заради іншої, є гідною в очах Господніх і воздасться їй сторицею.

Бажаю, щоб Всевишній не оминув Вас своєю милістю, а Великодній благовіст звеселив весняними гаївками.

Хай повняться Ваші оселі гараздами, доля буде прихильною й щедрою, даруючи здоров’я, злагоду, родинний затишок і тепло.

Нехай наші помисли завжди прихиляються до біблійних заповідей, а серце живе прагненням творити добро.

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!